مجتمع تحقیقاتی فیلترسازان غدیر

راه اندازی خط تولید

همینطور که میدانید تولید فیلتر هوا سود بالای دارد و جزو کالا های مصرفی میباشد وشما اگر خط تولید فیلتر هوای خود را راه اندازی کنی بعد به بخش فروش اقلام تولیدی میرسید که برای اینکه فیلتر های تولید شده را بفروشید نیازمند شناخت هستید شرکت فیلتر سازان غدیر با عقد قرار داد با مشتری های خود تا یک سال فیلتر های تولیدی شمارا برای یک شیفت کاری خریداری و به صورت نقد تسویه میکند.

شما برای شروع کار به یک عدد دستگاه تزریق و میز پنوماتیک و پمپ باد احتیاج دارید در یک جایه ۴۰ متری میتوانید تولید خود را شروع کنید , و در صورت سود بیشتر میتوانید به کارگاه خود یک دستگاه چینکن اضافه کنید که سود تولید خود را بیشتر کنید ولی برای شروع کار احتیاج به دستگاه چینکن ندارید.

لطفا مراقب افراد سودجو در بازار باشید که با وعده های دروغین و تضمین خرید های دروغین به دام این افراد سودجو در بازار که برایشان فقط فروش دستگاه مهم میباشد و از انسانیت بدور است

وئدیو های پایین مربوط به کارگاه های در حال تولید میباشد که به عنوان نمونه در سایت قرار دادیم تا اطلاعات کامل در اختیار شما عزیزان قرار داده باشیم.

راه اندازی صفر تا صد خط  تولید خود را به ما بسپارید

در لینک زیر نمونه قرارداد تضمین خرید فیلتر های تولیدی که بین خریدار دستگاه و فروشنده امضاء میشود را میتوانید مطالعه نمایید.

نمونه قرار داد بین طرفین

10نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.
این سایت توسط reCAPTCHA و گوگل محافظت می‌شود حریم خصوصی و شرایط استفاده از خدمات اعمال.

The reCAPTCHA verification period has expired. Please reload the page.