• دستگاه چین کن کاغذ

دستگاه چینکن کاغذ غلطکی

دستگاه چین کن کاغذ غلطکی

دستگاه چین کن کاغذ غلطکی برای چین زدن کاغذ فیلتر هوای بیشتر ماشینهای موجود در کشور مورد استفاده قرار میگیرد مانند ( پراید ، پژو و sdکوتاه و sd بلند, خودرو ملی و …)

توضیحات: دستگاه چین کن غلتکی دو نوع میباشد

۱- تیغ رو تیغ

۲- تیغ رو پد

وبرای اینکه از نیرو انسانی استفاده نشود در برش کاغذ چین شده دستگاه میتوان به روی دستگاه کاتر برش اضافه کرد.

کارایی کاتر برش :بریدن کاغذ چین شده توسط دستگاه وبدون نیاز به نیروی انسانی به اندازه هر تعداد چین دلخواه و تنظیم با اینورتر و چین شمار و کانوایر دستگاه انجام میگردد.

طرز کار با دستگاه چین کن کاغذ یا غلطکی: رول را به اخر دستگاه رول کن بسته می شود دو کاغذ به زیر غلطک که چسب ریز ها در بالا ی کاغذ می باشد و پس از قلطک که کاغذ رد شد به سمت ماردونهای کاغذ امده و شروع به چین شدن کاغذ می کند.

کاغذ پس از چین شدن از طریق چین شمار و عده ای از طریق شابلون به تعداد چین دلخواه خود کاغذ را یا با دست یا باکاتر که چین شمار علامت گذاری شده می برند و یا از قطعه ای به نام کاتر برش استفاده می نماییند کاغذ خای چین شده با کشش کانوایر به جلوی کاتر برش می رسد.

دستگاه چینکن کاغذ اکثرا با طول ۲ متر و با کانوایر ۳ یا ۴ متر میباشد و عرض ۸۵ سانتی متر و با بدنه اهنی و دارای تابلو برق که با دئر اینورتر تنظیم و دارای موتور اصلی که در زیر دستگاه می باشد کار میکنند .

دارای یک برنامه مجزا برای داغ کردن چسب ریز و مقدار دمای چسب برنامه ریزی شده است.

دستگاه تولید فیلتر هوا

مواد اولیه

راه اندازی خط تولید فیلتر هوا

برای دریافت قیمت و مشاوره در مورد دستگاه با این شماره تماس بگیرید :

دفتر فروش:

۰۲۱۶۵۶۰۲۸۲۴

مشاوران فروش دستگاه:

۰۹۱۲۸۳۴۰۲۶۰

۰۹۱۲۴۵۰۳۳۵۱

فیلم های نحوه کارکرد دستگاه چین کن کاغذ غلطکی